Księgowość

księgi 1Zakładasz firmę i potrzebujesz porady profesjonalistów, którzy będą służyć pomocą i wsparciem od początku działalności? A może szukasz profesjonalnej i doświadczonej księgowej? Mamy w swojej ofercie nie tylko księgowość, ale połączony cały pakiet usług dodatkowych, które będą dla Ciebie ułatwieniem na każdym etapie prowadzenia firmy.

Oferta GKF adresowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną skoncentrować się na rozwijaniu swojej firmy i nie chcą tracić czasu ani energii na rozliczenia podatkowo-księgowe. Powierzając nam swoją księgowość, masz pewność wysokiej ja­kości usług na każdym etapie prowadzenia działalności. Będziesz pod opieką zgranego zespołu profesjonalnych księgowych oraz ekspertów finansowych, oferujących fachową radę i wsparcie.

Z nami oszczędzisz czas, dzięki czemu będziesz mógł skupić się tylko na swoim biznesie!

Księgowe:

 • przygotują przelewy i udzielą informacji 0 wysokości składek ZUS,
 • przygotują dokumenty pod względem merytorycznym i formalnym,
 • pozyskają informacje o wysokości podatków i zmianach w prawie podatkowym,
 • wypełnią dokumenty niezbędne podczas ubiegania się o kredyt,
 • przygotują przelewy do urzędu skarbowego,
 • wypełnią deklaracje podatkowe.

Będziesz klientem biura rachunkowego nr 1 w Polsce. Kompleksowa obsługa firm naszych Klientów dzięki bogatemu pakietowi usług dodatkowych.

KADRY I PŁACE

Planujesz zatrudnić pracowników lub chcesz obniżyć kosz­ty w swojej firmie? Nic prostszego. Wybierając obsługę kadrowo-płacową, nie tylko obniżasz koszty, ale również zyskujesz pewność prawidłowych rozliczeń. Kadry to jeden z najistotniejszych działów Twojej firmy. Nasi specjaliści obliczą wynagrodzenia, przygotują umowy, świa­dectwa pracy oraz zajmą się optymalizacją wynagrodzeń Twoich pracowników.

Wybór kadr i płac to:

 • obniżenie kosztów,
 • pewność prawidłowych rozliczeń.

WINDYKACJA

Twoi kontrahenci zalegają z płatnościami? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której szybko i sku­tecznie odzyskasz zaległe należności. Za nasze usługi nie po­bieramy żadnych opłat wstępnych i jako nieliczni przyjmujemy zlecenia windykacji już małych kwot należności. Nam możesz pozostawić wszystkie formalności, a sam skupić się na pro­wadzeniu biznesu. Jeśli jesteś już naszym Klientem, przysługują Ci specjalne zniżki dla obecnych Klientów!

Wybór windykacji to:

 • przyjmowanie małych kwot zaległych należności,
 • brak opłat wstępnych,
 • dodatkowe zniżki dla obecnych Klientów.

CONCIERGE URZĘDOWE

Concierge Urzędowe to jedyna taka usługa na polskim rynku. We współpracy z Idea Bank likwidujemy bariery dla przed­siębiorców. Jeśli otrzymałeś zaskakujące pismo z urzędu skarbowego, ZUS-u czy urzędu gminy, zadzwoń na bezpłatną infolinię Concierge Urzędowego, gdzie uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Naszym Klientom pomagaja spe­cjaliści z zakresu prawa, księgowości i podatków. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu, zamiast tracić czas na wyjaśnianie pism urzędowych.

OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Płacisz wysokie podatki w firmie? Współpracujący z GKF specjaliści dokonają przeglądu obciążeń podatkowych oraz zoptymalizują je. Dzięki temu Twoja firma zaoszczędzi pieniądze i zyska dodatkowe środki na rozwój. Sprawdź, czy wybrałeś najlepszą formę opodatkowania i właściwie kwalifikujesz koszty uzyskania przychodu. Jesteśmy ekspertami w zakresie księgowości, prawa i podatków, co gwarantuje Ci dostęp do najlepszych narzędzi optymalizacji podatkowej.

Wybór optymalizacji podatkowej:

 • oszczędności w Twojej firmie,
 • korzystniejsze opodatkowanie.

Optymalizacja podatkowa oznacza taki wybór modelu działania firmy, aby uzyskać zminimalizowanie łącznych obciążeń podat­kowych. Planowanie podatkowe odbywa się w granicach obowiązujących przepisów prawa.


ABONAMENT PRAWNY

Potrzebujesz porady prawnej? A może Twoja firma podpisuje duży kontrakt i potrzebujesz profesjonalnej obsługi prawnej? Razem z kancelarią Koksztys -jedną z najbardziej renomo­wanych kancelarii w Polsce – przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę dotyczącą obsługi prawnej. Jeśli zdecy­dujesz się na współpracę z nami, uzyskasz nielimitowany dostęp do krótkich telefonicznych konsultacji prawnych oraz obsługę prawną w wyjątkowo korzystnej cenie. Zapytaj eksperta o abonament prawny i śpij spokojnie.

Wybór abonamentu prawnego to:

 • nielimitowany dostęp do telefonicznych konsultacji prawnych,
 • obsługa prawna w korzystnej cenie,
 • gwarancja najwyższego poziomu obsługi którą zapewnia jedna z najbardziej renomowanych kancelarii prawnych w Polsce.


SZEROKI ZAKRES USŁUG


Zwyk
łe biuro księgowe zapewnia usługi z zakresu:

Karta podatkowa

Księga Przychodów i Rozchodów

Pełna księgowość


Nasze
biuro księgowe zapewnia ponadto usługi z zakresu:

Kadry i płace

Księgowość od 1 zł

Pomoc w zakładaniu działalności

Dostęp onlinę

Usługi finansowe

Obsługa prawna

Dostęp do kredytów i dotacji

Windykacja

Usługa Ochrona Danych Osobowych

Opieka medyczna

Zniżka na przesyłki krajowe

Zniżki na samochody nowe i używane

Integracja panelu księgowego z Allegro

Integracja panelu księgowego z systemem WF MAG

 

Umów się na bezpłatne spotkanie